RNCE40
RNCE40
RNCE40
RNCE40

SMARTWATCH RUBICON RNCE40

SMARTWATCH Rubicon RNCE 40 – piękny, perfekcyjny, wielozadaniowy

Jesteś wymagająca i energiczna. Każdego dnia zdobywasz szczyty i pokonujesz przeciwności! Twoje życie to żywioł, nad którym z lekkością panujesz. Obowiązki, praca, uczelnia, dom i sport – wszystko, co ważne w zasięgu ręki, Twojej ręki. SMARTWATCH Rubicon nie tylko dotrzyma Ci kroku, lecz również sprawi, że codzienne zadania staną się łatwiejsze, a Ty będziesz mieć czas wyłącznie dla siebie!

Twój SMARTWATCH Rubicon przekaże ważne dla Ciebie informacje bezpośrednio i błyskawicznie. Wystarczy rzut oka na nadgarstek. Pozostaniesz w kontakcie z przyjaciółmi z mediów społecznościowych i otrzymasz powiadomienia o wiadomościach tekstowych. Przelotne opady? Burza w południe? Sprawdź pogodę na SMARTWATCH Rubicon, a żadna przykra niespodzianka Cię nie zaskoczy!

SMARTWATCH Rubicon rozumie Twoje potrzeby, wie, że dbasz o swoje zdrowie i kondycję fizyczną. Intuicyjnie dostarczy potrzebnych danych, tak potrzebnych dla każdego sportowca. Dzięki SMARTWATCH Rubicon sprawdzisz, jaką dziś zrobiłaś trasę na treningu, dowiesz się jak pracowało Twoje serce i czy poziom tlenu we krwi jest wystarczający. SMARTWATCH Rubicon przeliczy ilość zrobionych przez Ciebie kroków, podpowie, kiedy napić się wody, a kiedy powinnaś zrobić sobie przerwę na ruch.

SMARTWATCH Rubicon to również rozrywka na wyciągnięcie dłoni. Od teraz możesz zabrać swoje ulubione piosenki ze sobą i sterować aplikacja muzyczną bez konieczności sięgania po telefon! Wygodne, prawda?

Nie musisz iść na kompromisy! Możesz mieć wszystko. Zarówno piękną ozdobę dłoni, jak i wsparcie wielofunkcyjnego smartwatcha

ODKRYJ NIEOGRANICZONE

MOŻLIWOŚCI

ODKRYJ NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI

CZAS CZUWANIA do (max)
8 DNI

CZAS PRACY NA BATERII do (max)
3 DNI

POWIADOMIENIA

POMIAR TĘTNA

ALARM

wyświetlacz 1.3” TFT rozdzielczość 240×240 px
wymiary 50 x 45 x 9,6 mm
płeć mężczyzna, kobieta
pamięć RAM 128 kB + ROM 1MB + SPI 32 Mb
wodoodporność IP67
Aplikacja Dafit
wersja BT 4.0
kompatybilność z systemami Android 5.1, iOS 9.0 i wyższe
procesor HS6620D
pojemność baterii 130 mAh
RNCE55

DODATKOWE FUNKCJE

RNCE40
RNCE40
RNCE40
 • FUNKCJE SPORTOWE

 • POMIAR TĘTNA

 • KROKOMIERZ

 • KALORIE

 • BLUETOOTH

 • ZEGAREK

 • ALERT BEZCZYNNOŚCI

 • MONITOR SNU

 • G – SENSOR

 • STEROWANIE MUZYKĄ

 • STEROWANIE APARATEM

 • POGODA

Pozostań w kontakcie!

SMARTWATCH RUBICON natychmiast przekaże Ci powiadomienia o połączeniach przychodzących oraz o wiadomościach tekstowych z komunikatorów internetowych. Twój świat jest zawsze z Tobą!

RNCE43 Czarny, silikon
RNCE40
RNCE40

Zabierz muzykę ze sobą!

Nie szukaj gorączkowo telefonu w torebce czy kieszeni! Możesz jednym dotknięciem palca włączyć swój ulubiony kawałek i umilić sobie dzień! Dzień bez muzyki to przecież dzień stracony!

Zatrzymaj chwilę!

Umiejętność zdalnego wyzwolenia migawki telefonu z poziomu zegarka to duża wygoda. SMARTWATCH RUBICON pomoże Ci zatrzymać wszystkie ważne dla Ciebie chwile.

RNCE40
RNCE40
RNCE40

Twój trener personalny

SMARTWATCH RUBICON powiadomi Cię o stopniu codziennej aktywności fizycznej, policzy kroki, zmierzy dystans i poinformuje, ile kalorii udało Ci się spalić. Dotrzyma Ci pola w takich dyscyplinach sportowych jak: bieganie, piłka nożna, koszykówka, badminton, wspinaczka, jazda na rowerze i tenis stołowy. Zmierzy, jak biło Twoje serce podczas wysiłku i dowiesz się, jak wydajnie pracował Twój organizm. Nie zapomnisz swoich wyników. Twój SMARTWACH Rubicon zapisze pokonane trasy w aplikacji.

Czysta funkcjonalność

Twój SMARTWATCH RUBICON zabezpieczony jest przed przypadkowym zalaniem wodą, przed pyłem i kurzem. Koperta zegarka nie uczula, nie zawiera niklu ani innych szkodliwych dla skóry substancji.

Zegarek współpracuje z oprogramowaniem iOS i Android.