RNCE42
RNCE42
RNCE42
RNCE42

SMARTWATCH RUBICON RNCE42

SMARTWATCH Rubicon RNCE 42 – uniwersalność, niezawodność i brak kompromisów!

Życie rzuca Ci coraz to nowe wyzwania i wymaga działania na najwyższych obrotach? Codziennie stawiasz czoło niezliczonym obowiązkom, więc potrzebujesz uniwersalnego akcesorium, by znaleźć jeszcze czas na życie towarzyskie, rozrywkę, nie zapominając jednocześnie o swoim zdrowiu i niezbędnej dawce sportu.

Smartwatch Rubicon pozwoli Ci perfekcyjnie zaplanować czas i nie zawiedzie, gdy codzienne zadania spiętrzą się, wymagając od Ciebie pełnej koncentracji i podejmowania szybkich decyzji. Możesz być spokojna! Twój Smartwatch Rubicon przypomni o zajęciach z zumby, zmierzy tętno podczas wysiłku i poziom dotlenienia krwi. Smartwatch Rubicon wie, kiedy musisz wstać i się odprężyć. Zadba o optymalne nawodnienie i policzy przebyty dystans oraz spalone kalorie. Co dzień potrzebujesz profesjonalnego wsparcia – Smartwatch Rubicon.

Nie rezygnuj z niczego! Nie musisz iść na kompromisy, bo Smartwatch Rubicon przekaże Ci powiadomienie o wiadomościach z komunikatorów internetowych, poinformuje o przychodzących połączeniach i wykona zdalnie zdjęcie. Nie daj się zaskoczyć pogodzie i sprawdź na swoim Smartwatch Rubicon, czy zabrać parasol, czy też okulary przeciwsłoneczne. Smartwatch Rubicon dotrzyma Ci kroku i zadba o Twój dobry nastrój! Zapewni sterowanie ulubioną muzyką lub pozwoli zdalnie wykonać perfekcyjne zdjęcia. Wygodne, prawda?

Możesz mieć wszystko. Zarówno piękną ozdobę dłoni, jak i wsparcie wielofunkcyjnego smartwatcha.

ODKRYJ NIEOGRANICZONE

MOŻLIWOŚCI

ODKRYJ NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI

CZAS CZUWANIA do (max)
8 DNI

CZAS PRACY NA BATERII do (max)
3 DNI

POWIADOMIENIA

POMIAR TĘTNA

ALARM

wyświetlacz 1.3” TFT rozdzielczość 240×240 px
wymiary 42 x 35 x 9,6 mm
płeć mężczyzna, kobieta
pamięć RAM 128 kB + ROM 1MB, SPI 32 Mb
wodoodporność IP67
Aplikacja Dafit
wersja BT 4.0
kompatybilność z systemami Android 5.1, iOS 9.0 i wyższe
procesor HS6620D
pojemność baterii 130 mAh
RNCE55

DODATKOWE FUNKCJE

RNCE42
RNCE42
RNCE42
 • FUNKCJE SPORTOWE

 • POMIAR TĘTNA

 • KROKOMIERZ

 • KALORIE

 • BLUETOOTH

 • ZEGAREK

 • ALERT BEZCZYNNOŚCI

 • MONITOR SNU

 • G – SENSOR

 • STEROWANIE MUZYKĄ

 • STEROWANIE APARATEM

 • POGODA

Pozostań w kontakcie!

SMARTWATCH RUBICON natychmiast przekaże Ci powiadomienia o połączeniach przychodzących oraz o wiadomościach tekstowych z komunikatorów internetowych. Twój świat jest zawsze z Tobą!

RNCE43 Czarny, silikon
RNCE42
RNCE42

Zabierz muzykę ze sobą!

Nie szukaj gorączkowo telefonu w torebce czy kieszeni! Możesz jednym dotknięciem palca włączyć swój ulubiony kawałek i umilić sobie dzień! Dzień bez muzyki to przecież dzień stracony!

Zatrzymaj chwilę!

Umiejętność zdalnego wyzwolenia migawki telefonu z poziomu zegarka to duża wygoda. SMARTWATCH RUBICON pomoże Ci zatrzymać wszystkie ważne dla Ciebie chwile.

RNCE42
RNCE42
RNCE42

Twój trener personalny

SMARTWATCH RUBICON powiadomi Cię o stopniu codziennej aktywności fizycznej, policzy kroki, zmierzy dystans i poinformuje, ile kalorii udało Ci się spalić. Zmierzy, jak biło Twoje serce podczas wysiłku i dowiesz się, jak wydajnie pracował Twój organizm. Sprawdzi poziom dotlenienia krwi.

Czysta funkcjonalność

Twój SMARTWATCH RUBICON zabezpieczony jest przed przypadkowym zalaniem wodą, przed pyłem i kurzem. Koperta zegarka nie uczula, nie zawiera niklu ani innych szkodliwych dla skóry substancji. Tarcza cieszy oko elegancką grafiką, a atrakcyjne motywy przywołają uśmiech na Twojej twarzy i poprawią Ci humor.

Zegarek współpracuje z oprogramowaniem iOS i Android.