O NAS

Kim jesteśmy?

Zapalonymi rowerzystami, którzy lubią wyprawy w nieznane, rolkarzami, mamami i tatusiami, handlowcami, magazynierami, kierowcami, projektantem, zegarmistrzem, informatykiem, analitykiem, dyrektorem, finansistą, kadrową.

W zespole RUBICON jest nas o wiele więcej. Każdy ma swoje pasje, ulubione kolory, potrawy i własny sposób na spędzanie wolnego czasu.

Jesteśmy grupą zwykłych ludzi, która kocha to co robi, dlatego robimy to naprawdę dobrze. Nie powinno Was więc dziwić, że na nadgarstku każdego z nas zauważysz zegarki lub smartwatche RUBICON. Dzięki nim możemy w stu procentach skupić się na pracy, bez niepotrzebnego odwracania uwagi przez smartfony. Jedynie pani Basia z księgowości upiera się przy zegarku klasycznym, bo uwielbia ponadczasową elegancję.

Dlaczego Smartwatche?

Historia marki RUBICON zaczęła się wiele lat temu, zanim jeszcze przyszedł trend na smart-urządzenia. Nie jesteśmy nowicjuszami na ryku. Od 1998 roku umacniamy swoją pozycję w zegarkach, ale tych klasycznych.

W 2019 przyszedł jednak czas na zmiany w naszej firmie. Uformowany został nowy oddział zajmujący się wyłącznie elektroniką użytkową. Ten wyspecjalizowany zespół odpowiedzialny jest za kompletny cykl życia naszych produktów, począwszy od projektu, poprzez koordynowanie zleceń produkcyjnych, nadzorowanie działań programistów związanych z aplikacjami, aż po obsługę pogwarancyjną.

Klasyczne zegarki RUBICON nieustannie nadążają za aktualnymi trendami, a wielu nigdy z nich nie zrezygnuje. Klasyczny zegarek to uniwersalizm, który nigdy nie wyjdzie z mody, dlatego ta ścieżka rozwoju w naszej firmie idzie we własnym, tradycyjnym kierunku.

Z kolei postęp działu smartwatch otworzył drogę do osiągnięcia nowego celu, jakim jest ułatwienie codziennego życia, często nabierającego coraz szybszego tempa. Smartwatch to przyszłość, a my chcemy ciągle przeć do przodu.

Czemu to robimy?

B y   ż y ł o   s i ę   l e p i e j !
T a k i e   h a s ł o   p r z y ś  w i e c a   n a m   n a   k a ż d y m   e t a p i e   r o z w o j u .

Bez znaczenia, czy dajemy Wam radość płynącą z eleganckiego, klasycznego zegarka, który podarowany w prezencie zawsze wzbudza uśmiech na twarzy; czy też spełniamy marzenia minimalistów, łącząc wszystkie najważniejsze funkcje smartfonu w poręcznym urządzeniu gotowym do założenia na nadgarstek.

TAK!

Teraz nie musisz już mieć telefonu, wszystkie jego funkcje przejmuje smartwatch z zamontowaną kartą SIM.

Dbamy o Ciebie i Twój komfort dzięki dyskretnym powiadomieniom podczas spotkań biznesowych lub za sprawą przypomnień dotyczących ruchu. Twój osobisty trener zamknięty w szczelnej obudowie zachęci Cię do przełamywania kolejnych barier wytrzymałości podczas twoich ulubionych aktywności sportowych. Do tego pozwoli Ci skutecznie monitorować pracę własnego organizmu, badając wartości tętna, ciśnienia, natlenienia krwi, czy jakości snu.

Wszystko po to by żyło się lepiej!