SMARTWATCH RUBICON RNCF22

Rubicon RNCF22

SMARTWATCH Rubicon RNCF22 – stylowy, perfekcyjny, wszechstronny !

Cenisz precyzję, zaangażowanie, energię i nieszablonowe rozwiązania.

Jesteś pewny siebie i zdecydowany. Świat wokół Ciebie przesycony jest energią i dynamiką. Pasujesz do niego. Czujesz jego puls. Twoje życie to szybkie tempo, decyzje i wybory. Jesteś wymagający i stanowczy, bo doskonale wiesz, czego chcesz. Pragniesz najwyższej jakości i perfekcji. Rozumiemy Cię.

Panujesz nad swoim światem i potrzebujesz podobnych, jak Ty, wszechstronnych akcesoriów .SMARTWATCH RUBICON będzie dzielił z Tobą pasje sportowe i zachęci do rywalizacji. Smartwatch Rubicon nie zawiedzie Cię. Dotrzyma Ci kroku i wesprze w planowaniu działań. Przypomni, gdy zbliża się termin oddania pracy lub wyjścia do teatru z przyjaciółmi.  Zmierzymy tętno i poziom dotlenienia krwi.

Smartwatch Rubicon powiadomi, kiedy musisz wstać i się odprężyć. Zadbaj o swoje zdrowie i niskie spożycie kalorii. Smartwatch Rubicon zadba o jakość Twojego snu i powie, jak najlepiej się regenerować. Dzięki Smartwatch Rubicon możesz zawsze zachować łączność ze swoim światem!

 Zadbaj o swój dobry nastrój! Zmień wygląd tarczy na pasujący do Ciebie i zachowaj kontrolę nad muzyką. Wygodne, prawda? Nie musisz iść na kompromis! Możesz mieć wszystko. Zarówno piękną ozdobę dłoni, jak i wsparcie wielofunkcyjnego smartwatcha.

Jesteś wymagający. Oczekujesz perfekcji. Jesteś gotów.
Masz wysokie oczekiwania, bo Twoje życie to walka i brak w nim miejsca na kompromisy. To zrozumiałe.

ODKRYJ NIEOGRANICZONE

MOŻLIWOŚCI

ODKRYJ NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI

BLUETOOTH CALL
Funkcja Bluetooth Call pozwala na wykonywanie i odbieranie połączeń telefonicznych bezpośrednio z zegarka! To świetne rozwiązanie, które zapewnia nam wygodę i mobilność, a jednocześnie pozwala utrzymać kontakt z innymi.
EKRAN TFT IPS
Ekran TFT IPS gwarantuje wysoką jakość obrazu. To połączenie nowoczesnej technologii z elegancją i funkcjonalnością. Przeglądanie powiadomień, monitorowanie zdrowia czy nawigowanie po menu nigdy nie było tak przyjemne i bezproblemowe.
POWIADOMIENIA
Powiadomienia w smartwatchu są niesamowicie przydatne i wygodne! Dzięki nim zawsze Jesteś na bieżąco ze wszystkimi najważniejszymi wiadomościami, alertami i przypomnieniami ! i nigdy nie przegapisz niczego ważnego!
TRENING
Sportowe aplikacje – to prawdziwa rewolucja dla wszystkich miłośników aktywności fizycznej ! Dzięki nim możesz monitorować Twoje postępy, osiągać coraz lepsze wyniki  i cieszyć się aktywnym stylem życia!
ZDROWIE
Monitorowanie zdrowia to absolutna rewolucja w dziedzinie dbania o swoje zdrowie i kondycję fizyczną! Dzięki niej możesz np: śledzić puls, poziom aktywności fizycznej oraz sen, co pozwala Ci lepiej zrozumieć Twoje ciało i lepiej zadbać o siebie!.
MULTIMEDIA
Sterowanie odtwarzaczem mp3 oraz wyzwalanie migawki w smartfonie z poziomu zegarka!. Dzięki tym fantastycznym funkcjom można mieć pewność, że każda chwila zostanie uchwycona i zapamiętana, a przy tym można czerpać radość z ulubionej muzyki w każdym miejscu i czasie!.
wyświetlacz
TFT IPS! 1.52”
rozdzielczość 360×360 px!
menu – j.polski
10 motywów !
tarcza
5 motywów do wyboru
+ tarcze do pobrania z aplikacji! 
+ własne tarcze! animowana grafika !
Bluetooth®
5.2 ( szybki i oszczędny ! )
wodoodporność
odporny na zachlapania
koperta
koperta wykonana stopu metalu, pokryta metodą IPS/IPG
nie zawiera niklu,
jest HiPOALERGiCZNA !
pasek
możliwość wymiany ( 22 mm )
w zestawie: bransoleta, pasek silikonowy i pasek skóra EKO !
szkło
wzmacniane
bateria
litowo-polimerowa 400 mAh ! Ładowanie BEZPRZEWODOWE !
wymiary
śr. 51 x 12,5 mm
aplikacja – j.polski
FitCloudPro 
kompatybilność z systemami
Android 5.1, iOS 9.0 i wyższe
RNCE55

DODATKOWE FUNKCJE

rubicon rncf22
 • BLUETOOTH CALL

 • POWIADOMIENIA
 • FUNKCJE SPORTOWE

 • KROKOMIERZ

 • LICZENIE KALORII

 • POMIAR CIŚNIENIA KRWI

 • POMIAR NATLENIENIA KRWI

 • POMIAR PULSU
 • MONITOR SNU

 • ALARM, TIMER, STOPER

 • KOMPAS

 • KALENDARZ

 • KALKULATOR
 • GRY ( 2 )

 • INFORMACJE O POGODZIE
 • STEROWANIE APARATEM

 • STEROWANIE MUZYKĄ

 • ALERT BEZCZYNNOŚCI

Pozostań w kontakcie!

SMARTWATCH RUBICON natychmiast przekaże Ci powiadomienia o połączeniach przychodzących oraz o wiadomościach tekstowych z komunikatorów internetowych. Twój świat jest zawsze z Tobą!

Zabierz muzykę ze sobą!

Nie szukaj gorączkowo telefonu w torebce czy kieszeni! Możesz jednym dotknięciem palca włączyć swój ulubiony kawałek i umilić sobie dzień! Dzień bez muzyki to przecież dzień stracony!

Zatrzymaj chwilę!

Umiejętność zdalnego wyzwolenia migawki telefonu z poziomu zegarka to duża wygoda. SMARTWATCH RUBICON pomoże Ci zatrzymać wszystkie ważne dla Ciebie chwile.

Twój trener personalny

SMARTWATCH RUBICON powiadomi Cię o stopniu codziennej aktywności fizycznej, policzy kroki, zmierzy dystans i poinformuje, ile kalorii udało Ci się spalić. Zmierzy, jak biło Twoje serce podczas wysiłku i dowiesz się, jak wydajnie pracował Twój organizm.

Śpij dobrze!

SMARTWATCH RUBICON zbada jakość i długość Twojego snu. Pomoże Ci określić najbardziej optymalny czas dla odpoczynku nocnego. Dobrej nocy!