SMARTWATCH RUBICON RNCF29

SMARTWATCH Rubicon  – piękno, elegancja, niezawodność i brak kompromisów

RNCF29

Twój dzień jest pełen zadań. Dzielisz czas między dom, rodzinę, szkołę, sport i zabawę. Czasem zdarza Ci się zapomnieć o odpoczynku, posiłku lub innych ważnych sprawach. Twój personalny asystent, SMARTWATCH RUBICON dotrzyma Ci kroku i nie pozwoli umknąć ważnym chwilom. Nie daj się zwieść eleganckiej, subtelnej formie – to prawdziwy agent do zadań specjalnych! Wytrzymały, ultranowoczesny, wielofunkcyjny, troskliwy i czujny. Przypomni Ci o właściwym nawodnieniu organizmu, sprawdzi akcję serca i pomoże skontrolować sen. Dzięki SMARTWATCH RUBICON odzyskasz kontrolę nad swoim cyklem biologicznym i dowiesz się, jak dużo spaliłaś kalorii w ciągu doby. SMARTWATCH RUBICON będzie dzielił z Tobą pasje sportowe i zachęci do rywalizacji.

A przy okazji pozostaniesz piękna i elegancka, gdyż SMARTWATCH RUBICON nie uznaje kompromisów: zegarek dla kobiety musi łączyć multi-funkcjonalność z ponadczasową elegancją.

ODKRYJ NIEOGRANICZONE

MOŻLIWOŚCI

ODKRYJ NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI

CZAS CZUWANIA do (max)
15 DNI

CZAS PRACY NA BATERII do (max)
2 DNI

POWIADOMIENIA

POMIAR TĘTNA

ALARM

wyświetlacz 1,04” TFT rozdzielczość 240×198 px
wymiary 45 x 38 x 10,8 mm
płeć kobieta
pamięć ROM 512 kB + RAM 64 kB
wodoodporność IP68
Aplikacja Linkto Sport
wersja BT 4.0
kompatybilność z systemami Android 5.1, iOS 9.0 i wyższe
procesor Nordic NRF52832
pojemność baterii 120 mAh
RNCE38

DODATKOWE FUNKCJE

RNAE36
RNAE36
RNAE36
 • FUNKCJE SPORTOWE

 • POMIAR TĘTNA

 • KROKOMIERZ

 • KALORIE

 • BLUETOOTH

 • ZEGAREK

 • STOPER

 • ALERT BEZCZYNNOŚCI

 • MONITOR SNU

 • G – SENSOR

 • STEROWANIE APARATEM

 • ZNAJDŹ MÓJ TELEFON

Pozostań w kontakcie!

SMARTWATCH RUBICON natychmiast przekaże Ci powiadomienia o połączeniach przychodzących oraz o wiadomościach tekstowych z komunikatorów internetowych. Twój świat jest zawsze z Tobą!

RNCE43 Czarny, silikon
RNAE36
RNAE36

Zatrzymaj chwilę!

Umiejętność zdalnego wyzwolenia migawki telefonu z poziomu zegarka to duża wygoda. SMARTWATCH RUBICON pomoże Ci zatrzymać wszystkie ważne dla Ciebie chwile.

Codzienny asystent

SMARTWATCH RUBICON przypomni o ważnych wydarzeniach codziennego dnia, takich jak umówiona wizyta u dentysty, zebranie w szkole czy pora przyjęcia lekarstw. Twój asystent nie zapomni o urodzinach i zbliżającym się kolejnym cyklu menstruacyjnym. Przypomni, byś wypiła szklankę wody i wstała, by wykonać parę ćwiczeń. Twój asystent zadba o Twoje potrzeby.

RNAE36
RNAE36
RNAE36

Twój trener personalny

SMARTWATCH RUBICON powiadomi Cię o stopniu codziennej aktywności fizycznej, policzy kroki, zmierzy dystans i poinformuje, ile kalorii udało Ci się spalić. Dotrzyma Ci pola w takich dyscyplinach sportowych jak: bieganie, chodzenie, wspinaczka, jazda na rowerze i tenis stołowy. Zmierzy, jak biło Twoje serce podczas wysiłku i dowiesz się, jak wydajnie pracował Twój organizm.

Czysta funkcjonalność

Twój SMARTWATCH RUBICON zabezpieczony jest przed przypadkowym zalaniem wodą, przed pyłem i kurzem. Koperta zegarka nie uczula, nie zawiera niklu ani innych szkodliwych dla skóry substancji. Tarcza cieszy oko elegancką grafiką, a atrakcyjne animowane motywy przywołają uśmiech na Twojej twarzy i poprawią Ci humor.

Zegarek współpracuje z oprogramowaniem iOS i Android.