RNBE37
RNBE37

SMARTWATCH RUBICON RNBE37

SMARTWATCH Rubicon RNBE 37 – piękno, elegancja, niezawodność i brak kompromisów!

Niezawodny partner dla wymagającej kobiety

Jesteś energiczna i wymagająca. Oczekujesz wiele od swojego otoczenia, lecz jeszcze więcej od samej siebie. Dom, praca, szkoła, zajęcia sportowe i spotkania z przyjaciółmi. Bywa, że doba jest za krótka… Jak znaleźć czas dla siebie i odpowiednio zadbać o swoje zdrowie? Jak uchwycić ważne momenty, dobrze się bawić, a jednocześnie pozostać fit, spełnić założone zadania i nie spóźnić na ważne spotkanie?

SMARTWATCH RUBICON, Twój partner w codziennej aktywności pomoże Ci sprostać wszelkim wyzwaniom! Zaufaj mu! Jest zgrabny, subtelny i elegancki, lecz to prawdziwy profesjonalista. Pod postacią efektownej ozdoby tkwi ultranowoczesny, precyzyjny i wielozadaniowy asystent wspomagający codzienną aktywność wymagającej kobiety.

 SMARTWATCH RUBICON nie zapomni o Twoim cyklu menstruacyjnym, byś czuła się pewna w każdej chwili. Zadba o Twój sen i właściwą regenerację po wyczerpującym dniu. Dotrzyma Ci kroku w ćwiczeniach sportowych i policzy spalone kalorie. Przypomni, że czas nawodnić organizm i kiedy pora wstać, by rozprostować ciało.

SMARTWATCH RUBICON zatroszczy się, byś pozostała w kontakcie ze światem i przyjaciółmi. Powiadomi natychmiast o otrzymaniu ważnych wiadomości. Nie zawiedzie Cię, gdy planujesz spotkania służbowe i towarzyskie, a także dostarczy porcję ulubionej rozrywki. Nie musisz iść na kompromisy! Możesz mieć wszystko. Zarówno piękną ozdobę dłoni, jak i wsparcie wielofunkcyjnego smartwatcha

ODKRYJ NIEOGRANICZONE

MOŻLIWOŚCI

ODKRYJ NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI

CZAS CZUWANIA do (max)
15 DNI

CZAS PRACY NA BATERII do (max)
2 DNI

POWIADOMIENIA

POMIAR TĘTNA

ALARM

wyświetlacz 1,04” TFT rozdzielczość 240×198 px
wymiary 45 x 38 x 10,8 mm
płeć kobieta
pamięć ROM 512 kB + RAM 64 kB
wodoodporność IP68
Aplikacja Linkto Sport
wersja BT 4.0
kompatybilność z systemami Android 5.1, iOS 9.0 i wyższe
procesor Nordic NRF52832
pojemność baterii 120 mAh
RNCE38

DODATKOWE FUNKCJE

RNBE37
RNBE37
RNBE37
 • FUNKCJE SPORTOWE

 • POMIAR TĘTNA

 • KROKOMIERZ

 • KALORIE

 • BLUETOOTH

 • ZEGAREK

 • STOPER

 • ALERT BEZCZYNNOŚCI

 • MONITOR SNU

 • G – SENSOR

 • STEROWANIE APARATEM

 • ZNAJDŹ MÓJ TELEFON

Pozostań w kontakcie!

SMARTWATCH RUBICON natychmiast przekaże Ci powiadomienia o połączeniach przychodzących oraz o wiadomościach tekstowych z komunikatorów internetowych. Twój świat jest zawsze z Tobą!

RNCE43 Czarny, silikon
RNBE37
RNBE37

Zatrzymaj chwilę!

Umiejętność zdalnego wyzwolenia migawki telefonu z poziomu zegarka to duża wygoda. SMARTWATCH RUBICON pomoże Ci zatrzymać wszystkie ważne dla Ciebie chwile.

Codzienny asystent

SMARTWATCH RUBICON przypomni o ważnych wydarzeniach codziennego dnia, takich jak umówiona wizyta u dentysty, zebranie w szkole czy pora przyjęcia lekarstw. Twój asystent nie zapomni o urodzinach i zbliżającym się kolejnym cyklu menstruacyjnym. Przypomni, byś wypiła szklankę wody i wstała, by wykonać parę ćwiczeń. Twój asystent zadba o Twoje potrzeby.

RNBE37
RNBE37
RNBE37

Twój trener personalny

SMARTWATCH RUBICON powiadomi Cię o stopniu codziennej aktywności fizycznej, policzy kroki, zmierzy dystans i poinformuje, ile kalorii udało Ci się spalić. Dotrzyma Ci pola w takich dyscyplinach sportowych jak: bieganie, chodzenie, wspinaczka, jazda na rowerze i tenis stołowy. Zmierzy, jak biło Twoje serce podczas wysiłku i dowiesz się, jak wydajnie pracował Twój organizm.

Czysta funkcjonalność

Twój SMARTWATCH RUBICON zabezpieczony jest przed przypadkowym zalaniem wodą, przed pyłem i kurzem. Koperta zegarka nie uczula, nie zawiera niklu ani innych szkodliwych dla skóry substancji. Tarcza cieszy oko elegancką grafiką, a atrakcyjne animowane motywy przywołają uśmiech na Twojej twarzy i poprawią Ci humor.

SMARTWATCH RUBICON szybko pomoże odnaleźć Ci Twój telefon.

Zegarek współpracuje z oprogramowaniem iOS i Android.