RNBE45
RNBE45

SMARTWATCH RUBICON RNBE45

SMARTWATCH Rubicon RNBE 45 – ponadczasowe piękno, elegancja i brak kompromisów!

Niezawodny asystent dla nowoczesnej kobiety

Cenisz elegancję i piękno, a jednocześnie w codziennym życiu umiesz połączyć odpowiedzialność, obowiązkowość i precyzję. Nie uznajesz kompromisów, a otoczenie musi dotrzymać Ci kroku! Jesteś świadoma swojej wartości, bo wysoko cenisz jakość oraz perfekcję.

Rozumiemy Cię

Stworzyliśmy SMARTWATCH RUBICON. Teraz możesz być sobą i nie musisz iść na żadne kompromisy! SMARTWATCH RUBICON – Twój partner w codziennej aktywności pomoże Ci sprostać wszelkim wyzwaniom! Zaufaj mu! Jest subtelny, wyrafinowany i na wskroś kobiecy, lecz to prawdziwy agent do działań specjalnych. Pod postacią efektownej ozdoby tkwi ultranowoczesny, precyzyjny i wielozadaniowy asystent wspomagający codzienną aktywność wymagającej kobiety.

 SMARTWATCH RUBICON nie zapomni o Twoim cyklu menstruacyjnym, byś miała pełną kontrolę nad swoim życiem i czuła się pewna w każdej chwili. Zadba o Twój sen i właściwą regenerację po wyczerpującym dniu. Dotrzyma Ci kroku w ćwiczeniach sportowych i policzy spalone kalorie. Przypomni, że czas nawodnić organizm i kiedy pora zrobić przerwę na odrobinę ruchu.

SMARTWATCH RUBICON zatroszczy się, byś pozostała w kontakcie ze światem i przyjaciółmi. Powiadomi natychmiast o otrzymaniu ważnych wiadomości. Nie zawiedzie Cię, gdy planujesz spotkania służbowe i towarzyskie, a także dostarczy porcję ulubionej rozrywki. SMARTWATCH RUBICON przyciągnie wzrok, uwiedzie elegancją i zapewni potrzebne wsparcie, tak potrzebne aktywnej kobiecie.

ODKRYJ NIEOGRANICZONE

MOŻLIWOŚCI

ODKRYJ NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI

CZAS CZUWANIA do (max)
15 DNI

CZAS PRACY NA BATERII do (max)
2 DNI

POWIADOMIENIA

POMIAR TĘTNA

ALARM

wyświetlacz 1,04” TFT rozdzielczość 240×198 px
wymiary 45 x 38 x 10,8 mm
płeć kobieta
pamięć ROM 512 kB + RAM 64 kB
wodoodporność IP68
Aplikacja Linkto Sport
wersja BT 4.0
kompatybilność z systemami Android 5.1, iOS 9.0 i wyższe
procesor Nordic NRF52832
pojemność baterii 120 mAh
RNCE38

DODATKOWE FUNKCJE

RNBE45
RNBE45
RNBE45
 • FUNKCJE SPORTOWE

 • POMIAR TĘTNA

 • KROKOMIERZ

 • KALORIE

 • BLUETOOTH

 • ZEGAREK

 • STOPER

 • ALERT BEZCZYNNOŚCI

 • MONITOR SNU

 • G – SENSOR

 • STEROWANIE APARATEM

 • ZNAJDŹ MÓJ TELEFON

Pozostań w kontakcie!

SMARTWATCH RUBICON natychmiast przekaże Ci powiadomienia o połączeniach przychodzących oraz o wiadomościach tekstowych z komunikatorów internetowych. Twój świat jest zawsze z Tobą!

RNCE43 Czarny, silikon
RNBE45
RNBE45

Zatrzymaj chwilę!

Umiejętność zdalnego wyzwolenia migawki telefonu z poziomu zegarka to duża wygoda. SMARTWATCH RUBICON pomoże Ci zatrzymać wszystkie ważne dla Ciebie chwile.

Codzienny asystent

SMARTWATCH RUBICON przypomni o ważnych wydarzeniach codziennego dnia, takich jak umówiona wizyta u dentysty, zebranie w szkole czy pora przyjęcia lekarstw. Twój asystent nie zapomni o urodzinach i zbliżającym się kolejnym cyklu menstruacyjnym. Przypomni, byś wypiła szklankę wody i wstała, by wykonać parę ćwiczeń. Twój asystent zadba o Twoje potrzeby.

RNBE45
RNBE45
RNBE45

Twój trener personalny

SMARTWATCH RUBICON powiadomi Cię o stopniu codziennej aktywności fizycznej, policzy kroki, zmierzy dystans i poinformuje, ile kalorii udało Ci się spalić. Dotrzyma Ci pola w takich dyscyplinach sportowych jak: bieganie, chodzenie, wspinaczka, jazda na rowerze, koszykówka, badminton i tenis stołowy. Zmierzy, jak biło Twoje serce podczas wysiłku i dowiesz się, jak wydajnie pracował Twój organizm.

Czysta funkcjonalność

Twój SMARTWATCH RUBICON zabezpieczony jest przed przypadkowym zalaniem wodą, przed pyłem i kurzem. Koperta zegarka nie uczula, nie zawiera niklu ani innych szkodliwych dla skóry substancji. Tarcza cieszy oko elegancką grafiką, a atrakcyjne animowane motywy przywołają uśmiech na Twojej twarzy i poprawią Ci humor.

SMARTWATCH RUBICON szybko pomoże odnaleźć Ci Twój telefon.

Zegarek współpracuje z oprogramowaniem iOS i Android.